Sineklik

Sineklik

Bursa Sineklik Montajı & Tamiri
0542 252 04 48 - 0224 246 44 47

Bursa Nilüfer Sineklik Montajı ve Tamiri
0542 252 04 48 - 0224 246 44 47

İlkbaharın gelmesiyle her tarafta görülmeye başlayan yaz aylarının korkulu rüyası olan sinekler , diğer küçük haşerelere ve böceklere karşı huzurlu ve sorunsuz bir yaz geçirmeniz için Bursa sineklik firması tüm olanaklarını sunuyor.

Pencereleriniz için özel olarak geliştirilmiş olan sinekliklerimiz İnce, Modern ve kaliteli üretilmektedir.

Her türlü iklim şartlarına dayanıklı Avrupa’dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar.

Sineklik Modellerimizden isteğinize göre Sabit Sineklik, Sürmeli Sineklik, Pileli Sineklik ve Menteşeli sineklik gibi ürünlerimizden istediğiniz modeli seçebilir ve montajını yaptırabilirsiniz.Son yıllarda en çok tercih edilen gerçekten kaliteli olan pileli sineklik modelidir. Özellikle kapılar ve pencereler için tercih edilmekte ve tavsiye etmekteyiz. Akordiyon şeklinde açılır kapanır. Aşağı yukarı veya sağa sola hareket edebilir. Çoğunlukla kapılarda tercih edilir. Yer kaplamaz ve yay olmadığı için ipler üzerinde çalışmakta kullanımı rahat ve fiyatı yüksek olmasına rağmen bu fiyata değecek bir üründür.

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz evinizde Sineksiz ve huzurlu bir yaz geçirmeniz için elinden geleni yapmaktadır.

Pileli Kapı sinekliği
Pileli Pencere sinekliği

 • Menteşeli pencere 50tl
 • Menteşeli kapı 150tl
 • Pileli pencere 100tl
 • Pileli kapı 180tl

GSM: 0542 252 04 48
Mehmet GÜRKAN

 

PİLELİ AKARDEON SİNEKLİKLER:

Akardeon şeklindeki kıvrımlı tül yapısı ile yana veya yukarı doğru toplanan mekanizmalı sineklik çeşitidir. istenildiği yerde yarım olarak bırakma özelliği vardır. 22*40 ebatlı alüminyum kasaya sahip olan sistem son derece kullanışlıdır.Özellikle dar alanlarda açılımın zor olduğu yerlerde en uygun sineklik çeşitidir. Kullananlar tarafından da olumlu görüşler bize iletiliyor.Ahşap desenli,beyaz ve koyu kahve ve açık kahve renk tonları ile pencere ve kapılarınızla bütünleşir.Sıcak günlerde rahat bir nefes almanızı sağlar.

 

SÜRME YANA KAYAR SİNEKLİK:

Pileli sinekliğe alternatif bir sistemdir. Sağa ve Sola ray üzerinde sürülerek açılıp kapanır.Büyük kapılarda ve volkswagen sürme kapılarda daha uyumlu çalışır.17*35 Alüminyum kasa yapısına sahiptir.Kullanılan tül düz gri renkli ve fiber gövdelidir.Ray sistemi alüminyum tekerlekler metal malzemedir.Yıllarca sorunsuz çalışabilen bu sistemi sürme olarak tercih edebilirsiniz.Siz değerli müşterilerimizin günün her saatinde hizmetinizdeyiz

 

DUBLE SİNEKLİK:

Pileli sinekliğin çeşitlerindendir. Çalışma şekli sağa ve sola değil her iki yönde aynı anda çalışır.Kullanılmadığı zaman sağ ve soldaki kutular içine toplanır ve görüntü kirliliği yapmaz.Tülleri akardeon şeklinde ve gri renk tonundadır.Çift açılan çiftli kapılarda ve pencerelerde bu sistem çok rahat kullanılabilir.Ahşap desenli ve beyaz renk tonları mevcuttur.Ral kartelasındaki renk tonlarına boyanabilir.

 

PİMAPEN MENTEŞELİ SİNEKLİK:

Pencerenin Kasasına ve sinekliğe takılan menteşeler sayesinde içeri ve dışarı yönlerde çalışan çok kullanışlı sineklik modelidir.Fiyat olarakda diğer sineklik modellerinden en ekonomik olanıdır.17*25 ölçülerinde alüminyum gövdeye sahip olan seri sabit şekilde de kullanılmaktadır.Büyük ebatlı kapı ve pencereler içinde 40*20 ebatlı alüminyum gövdeye sahip profiller özellikle kapılarda sağlamlık ve dayanıklılık isteyen kullanıcılar içinde bir alternatifdir. İş yoğunluğuna göre bir saat içinde imal edilip montajı yapılabilir.Menteşe mekanizmalı sineklikler Beyaz,Koyu kahve ve Açık kahve olarak standart üretimini yapmaktayız.Ahşap desen isteyen müşterilerimiz için özel sipariş ile bu sistemi istenilen renk ve modelde üretimini yapıyoruz.

 

CAM BALKON SİNEKLİĞİ:

Pileli sineklik malzemesi kullanılarak köşelere ilave takviye malzeme kullanılarak üretilen özel bir sistemdir.Çalışma şekli sağa ve sola yada her iki yönde aynı anda çalışır.Sinekliğin sağ ve sol kulpunu elimizle tutup çekerek ortada birleştiririz. Cam balkonunuzun 1.2.3. açılır camlarına kaç açılır isterseniz yapılabilir.Sistem cam balkona enteğre edildikten sonra yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.Profil rengi olarak cam balkonunuzun profil renginin aynı tonu ile boyanacaktır.

 

STOR SİNEKLİK:

Sağa ve sola,yukarı ve aşağı yönde çalışan bir sineklik sistemidir.İçinde bulunan yaylar sayesinde sineklik tülünü otomatik olarak çevirerek kutunun içine rulo şeklinde toplar.Tülleri düz şekildedir.Tül rengi gri tondadır.Kapı pencere ve açılır olan her sisteme uyar.Değişik renk ve tonlarda özel olarak imalatımız vardır.

 

Sineklik Tamiri Profesyonel Çözüm

Sağlığımızı tehdit eden sinekleri yaşam alanlarımıza girmesini engelleyen sineklikler, her zaman için kullanılabilir olmalıdır. Pencerenin kapanmasını engelleyen veya yırtık olan sineklikler, hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Yaz aylarında rahat uyumak için 7/24 sineklik tamiri yapan firmamızı her zaman için çağırabilirsiniz. Montaj işlemlerinde her zaman profesyonelliği tercih ediniz.

Bursa Sineklik Servis Sistemleri

    Bursa Sineklikler, Bursa Stor Sineklik, Bursa Kapı Sineklik, Bursa Pencere Sineklik, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler, Bursa Sürme Sineklik, Bursa Mıknatıslı Sineklik, Bursa Plise Sineklik, Bursa sineklik servisi, Bursa Sineklikler servis, Bursa Stor Sineklik servis, Bursa Kapı Sineklik servis, Bursa Pencere Sineklik servis, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler servis, Bursa Sürme Sineklik servis, Bursa Mıknatıslı Sineklik servis, Bursa Plise Sineklik servis, Bursa sineklik servisi servis, Bursa Sineklikler montaj, Bursa Stor Sineklik montaj, Bursa Kapı Sineklik montaj, Bursa Pencere Sineklik montaj, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler montaj, Bursa Sürme Sineklik montaj, Bursa Mıknatıslı Sineklik montaj, Bursa Plise Sineklik montaj, Bursa sineklik montaji montaj, Bursa Sineklikler bakım, Bursa Stor Sineklik bakım, Bursa Kapı Sineklik bakım, Bursa Pencere Sineklik bakım, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler bakım, Bursa Sürme Sineklik bakım, Bursa Mıknatıslı Sineklik bakım, Bursa Plise Sineklik bakım, Bursa sineklik bakımi bakım, Bursa Sineklikler tamirat, Bursa Stor Sineklik tamirat, Bursa Kapı Sineklik tamirat, Bursa Pencere Sineklik tamirat, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler tamirat, Bursa Sürme Sineklik tamirat, Bursa Mıknatıslı Sineklik tamirat, Bursa Plise Sineklik tamirat ve;

Bursa sineklik tamirati tamirat işleriniz itina ile yapılır.

Bursa Sineklik Fiyatları

 • Menteşeli pencere 50tl
 • Menteşeli kapı 150tl
 • Pileli pencere 100tl
 • Pileli kapı 180tl

 

Bursa Sineklik Hizmetlerimiz

       Bursa pimapen sineklik olarak sineklik malzemelerinin tamirini ve her türlü sineklik imalatını en uygun fiyatlarla Bursa ilinin Nilüfer ilçesi ve diğer ilçelerine hizmet veriyoruz.Sineklik firması olarak nilüfer ilçesinde en uygun ve en ucuz sineklik fiyatlarını sunan firmayız.Kapı Sinekliği,Pencere sinekliği, Pileli sineklik, Sürme sineklik ve Stor sineklikte uzman ekibimizle ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.İstenilen çeşit ve modelde Alüminyum,pvc-pimapen,ahşap malzemeler üzerine sineklik imalatı ve montajı yapmaktayız. Her türlü ev, işyeri, okul, hastane, fabrika, konut ve kısacası yaşamın bulunduğu her mekana hizmet veriyoruz. Pvc markaları olarak Pimapen, Egepen, Fıratpen, Rehau, İnternorm, Pakpen gibi birçok plastik markasına sineklik profillerimiz uyumludur.Renk olarak Beyazın yanı sıra kahve tonları ve ahşap desenli olarak da çeşitli modellerde alternatifimiz vardır.Özellikle kapı sinekliği ve pencere sineklikleri için çeşitli model şekillerimiz vardır.İmalatını yaptığımız ürünler sırasıyla…

 • Pimapen Kapı Sinekliği

 • Pimapen Pencere Sinekliği

 • Sürme Sineklik

 • Pileli sineklik

 • Menteşeli Sineklik

 • Duble Sineklik

 • CamBalkon Sinekliği

 • Bursa SineklikTamiri

Üretimini yaptığımız ürünler ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Bizden fiyat almadan sineklik kararınızı vermeyin.Haftanın her günü ve saat de bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Resim Galeri