Sineklik

Sineklik

Bursa Sineklik Montajı & Tamiri
0542 252 04 48 - 0224 246 44 47

Bursa Nilüfer Sineklik Montajı ve Tamiri
0542 252 04 48 - 0224 246 44 47

İlkbaharın gelmesiyle her tarafta görülmeye başlayan yaz aylarının korkulu rüyası olan sinekler , diğer küçük haşerelere ve böceklere karşı huzurlu ve sorunsuz bir yaz geçirmeniz için Bursa sineklik firması tüm olanaklarını sunuyor.

Pencereleriniz için özel olarak geliştirilmiş olan sinekliklerimiz İnce, Modern ve kaliteli üretilmektedir.

Her türlü iklim şartlarına dayanıklı Avrupa’dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar.

Sineklik Modellerimizden isteğinize göre Sabit Sineklik, Sürmeli Sineklik, Pileli Sineklik ve Menteşeli sineklik gibi ürünlerimizden istediğiniz modeli seçebilir ve montajını yaptırabilirsiniz.Son yıllarda en çok tercih edilen gerçekten kaliteli olan pileli sineklik modelidir. Özellikle kapılar ve pencereler için tercih edilmekte ve tavsiye etmekteyiz. Akordiyon şeklinde açılır kapanır. Aşağı yukarı veya sağa sola hareket edebilir. Çoğunlukla kapılarda tercih edilir. Yer kaplamaz ve yay olmadığı için ipler üzerinde çalışmakta kullanımı rahat ve fiyatı yüksek olmasına rağmen bu fiyata değecek bir üründür.

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz evinizde Sineksiz ve huzurlu bir yaz geçirmeniz için elinden geleni yapmaktadır.

Pileli Kapı sinekliği
Pileli Pencere sinekliği

 • Menteşeli pencere 50tl
 • Menteşeli kapı 150tl
 • Pileli pencere 100tl
 • Pileli kapı 180tl

GSM: 0542 252 04 48
Mehmet GÜRKAN

 

PİLELİ AKARDEON SİNEKLİKLER:

Akardeon şeklindeki kıvrımlı tül yapısı ile yana veya yukarı doğru toplanan mekanizmalı sineklik çeşitidir. istenildiği yerde yarım olarak bırakma özelliği vardır. 22*40 ebatlı alüminyum kasaya sahip olan sistem son derece kullanışlıdır.Özellikle dar alanlarda açılımın zor olduğu yerlerde en uygun sineklik çeşitidir. Kullananlar tarafından da olumlu görüşler bize iletiliyor.Ahşap desenli,beyaz ve koyu kahve ve açık kahve renk tonları ile pencere ve kapılarınızla bütünleşir.Sıcak günlerde rahat bir nefes almanızı sağlar.

 

SÜRME YANA KAYAR SİNEKLİK:

Pileli sinekliğe alternatif bir sistemdir. Sağa ve Sola ray üzerinde sürülerek açılıp kapanır.Büyük kapılarda ve volkswagen sürme kapılarda daha uyumlu çalışır.17*35 Alüminyum kasa yapısına sahiptir.Kullanılan tül düz gri renkli ve fiber gövdelidir.Ray sistemi alüminyum tekerlekler metal malzemedir.Yıllarca sorunsuz çalışabilen bu sistemi sürme olarak tercih edebilirsiniz.Siz değerli müşterilerimizin günün her saatinde hizmetinizdeyiz

 

DUBLE SİNEKLİK:

Pileli sinekliğin çeşitlerindendir. Çalışma şekli sağa ve sola değil her iki yönde aynı anda çalışır.Kullanılmadığı zaman sağ ve soldaki kutular içine toplanır ve görüntü kirliliği yapmaz.Tülleri akardeon şeklinde ve gri renk tonundadır.Çift açılan çiftli kapılarda ve pencerelerde bu sistem çok rahat kullanılabilir.Ahşap desenli ve beyaz renk tonları mevcuttur.Ral kartelasındaki renk tonlarına boyanabilir.

 

PİMAPEN MENTEŞELİ SİNEKLİK:

Pencerenin Kasasına ve sinekliğe takılan menteşeler sayesinde içeri ve dışarı yönlerde çalışan çok kullanışlı sineklik modelidir.Fiyat olarakda diğer sineklik modellerinden en ekonomik olanıdır.17*25 ölçülerinde alüminyum gövdeye sahip olan seri sabit şekilde de kullanılmaktadır.Büyük ebatlı kapı ve pencereler içinde 40*20 ebatlı alüminyum gövdeye sahip profiller özellikle kapılarda sağlamlık ve dayanıklılık isteyen kullanıcılar içinde bir alternatifdir. İş yoğunluğuna göre bir saat içinde imal edilip montajı yapılabilir.Menteşe mekanizmalı sineklikler Beyaz,Koyu kahve ve Açık kahve olarak standart üretimini yapmaktayız.Ahşap desen isteyen müşterilerimiz için özel sipariş ile bu sistemi istenilen renk ve modelde üretimini yapıyoruz.

 

CAM BALKON SİNEKLİĞİ:

Pileli sineklik malzemesi kullanılarak köşelere ilave takviye malzeme kullanılarak üretilen özel bir sistemdir.Çalışma şekli sağa ve sola yada her iki yönde aynı anda çalışır.Sinekliğin sağ ve sol kulpunu elimizle tutup çekerek ortada birleştiririz. Cam balkonunuzun 1.2.3. açılır camlarına kaç açılır isterseniz yapılabilir.Sistem cam balkona enteğre edildikten sonra yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.Profil rengi olarak cam balkonunuzun profil renginin aynı tonu ile boyanacaktır.

 

STOR SİNEKLİK:

Sağa ve sola,yukarı ve aşağı yönde çalışan bir sineklik sistemidir.İçinde bulunan yaylar sayesinde sineklik tülünü otomatik olarak çevirerek kutunun içine rulo şeklinde toplar.Tülleri düz şekildedir.Tül rengi gri tondadır.Kapı pencere ve açılır olan her sisteme uyar.Değişik renk ve tonlarda özel olarak imalatımız vardır.

 

Sineklik Tamiri Profesyonel Çözüm

Sağlığımızı tehdit eden sinekleri yaşam alanlarımıza girmesini engelleyen sineklikler, her zaman için kullanılabilir olmalıdır. Pencerenin kapanmasını engelleyen veya yırtık olan sineklikler, hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Yaz aylarında rahat uyumak için 7/24 sineklik tamiri yapan firmamızı her zaman için çağırabilirsiniz. Montaj işlemlerinde her zaman profesyonelliği tercih ediniz.

Bursa Sineklik Servis Sistemleri

    Bursa Sineklikler, Bursa Stor Sineklik, Bursa Kapı Sineklik, Bursa Pencere Sineklik, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler, Bursa Sürme Sineklik, Bursa Mıknatıslı Sineklik, Bursa Plise Sineklik, Bursa sineklik servisi, Bursa Sineklikler servis, Bursa Stor Sineklik servis, Bursa Kapı Sineklik servis, Bursa Pencere Sineklik servis, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler servis, Bursa Sürme Sineklik servis, Bursa Mıknatıslı Sineklik servis, Bursa Plise Sineklik servis, Bursa sineklik servisi servis, Bursa Sineklikler montaj, Bursa Stor Sineklik montaj, Bursa Kapı Sineklik montaj, Bursa Pencere Sineklik montaj, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler montaj, Bursa Sürme Sineklik montaj, Bursa Mıknatıslı Sineklik montaj, Bursa Plise Sineklik montaj, Bursa sineklik montaji montaj, Bursa Sineklikler bakım, Bursa Stor Sineklik bakım, Bursa Kapı Sineklik bakım, Bursa Pencere Sineklik bakım, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler bakım, Bursa Sürme Sineklik bakım, Bursa Mıknatıslı Sineklik bakım, Bursa Plise Sineklik bakım, Bursa sineklik bakımi bakım, Bursa Sineklikler tamirat, Bursa Stor Sineklik tamirat, Bursa Kapı Sineklik tamirat, Bursa Pencere Sineklik tamirat, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler tamirat, Bursa Sürme Sineklik tamirat, Bursa Mıknatıslı Sineklik tamirat, Bursa Plise Sineklik tamirat ve;

Bursa sineklik tamirati tamirat işleriniz itina ile yapılır.

Bursa Sineklik Fiyatları

 • Menteşeli pencere 50tl
 • Menteşeli kapı 150tl
 • Pileli pencere 100tl
 • Pileli kapı 180tl

 

Bursa Sineklik Hizmetlerimiz

       Bursa pimapen sineklik olarak sineklik malzemelerinin tamirini ve her türlü sineklik imalatını en uygun fiyatlarla Bursa ilinin Nilüfer ilçesi ve diğer ilçelerine hizmet veriyoruz.Sineklik firması olarak nilüfer ilçesinde en uygun ve en ucuz sineklik fiyatlarını sunan firmayız.Kapı Sinekliği,Pencere sinekliği, Pileli sineklik, Sürme sineklik ve Stor sineklikte uzman ekibimizle ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.İstenilen çeşit ve modelde Alüminyum,pvc-pimapen,ahşap malzemeler üzerine sineklik imalatı ve montajı yapmaktayız. Her türlü ev, işyeri, okul, hastane, fabrika, konut ve kısacası yaşamın bulunduğu her mekana hizmet veriyoruz. Pvc markaları olarak Pimapen, Egepen, Fıratpen, Rehau, İnternorm, Pakpen gibi birçok plastik markasına sineklik profillerimiz uyumludur.Renk olarak Beyazın yanı sıra kahve tonları ve ahşap desenli olarak da çeşitli modellerde alternatifimiz vardır.Özellikle kapı sinekliği ve pencere sineklikleri için çeşitli model şekillerimiz vardır.İmalatını yaptığımız ürünler sırasıyla…

 • Pimapen Kapı Sinekliği

 • Pimapen Pencere Sinekliği

 • Sürme Sineklik

 • Pileli sineklik

 • Menteşeli Sineklik

 • Duble Sineklik

 • CamBalkon Sinekliği

 • Bursa SineklikTamiri

Üretimini yaptığımız ürünler ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Bizden fiyat almadan sineklik kararınızı vermeyin.Haftanın her günü ve saat de bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Adalet Mahallesi Sineklik
AdnanMenderes Mahallesi Sineklik
 Ahmetpaşa Mahallesi Sineklik
Akpınar Mahallesi Sineklik
 AktarHüssam Mahallesi Sineklik
 Aladdin Mahallesi Sineklik
 Alacahırka Mahallesi Sineklik
 Alacamescid Mahallesi Sineklik
 Alaşarköy Mahallesi Sineklik
 Alemdar Mahallesi Sineklik
 Alipaşa Mahallesi Sineklik
 Altınova Mahallesi Sineklik
 Altıparmak Mahallesi Sineklik
 Armutköy Mahallesi Sineklik
 Atıcılar Mahallesi Sineklik
 Bağlarbaşı Mahallesi Sineklik
 Bahar Mahallesi Sineklik
 Barbaros Mahallesi Sineklik
 Başaran Mahallesi Sineklik
 Cumhuriyet Mahallesi Sineklik
 Çekirge Mahallesi Sineklik
 Çeltik Mahallesi Sineklik
 Çırpan Mahallesi Sineklik
 Çiftehavuzlar Mahallesi Sineklik
 Çirişhane Mahallesi Sineklik
Çukurca Mahallesi Sineklik
 Demirkapı Mahallesi Sineklik
 Demirtaş Mahallesi Sineklik
 Demirtaşpaşa Mahallesi Sineklik
 Dereçavuş Mahallesi Sineklik
 Dikkaldırım Mahallesi Sineklik
 Doburca Mahallesi Sineklik
 Doğanbey Mahallesi Sineklik
 Doğanevler Mahallesi Sineklik
 Dosab Mahallesi Sineklik
 Eğitim Mahallesi Sineklik
 Elmasbahçeler Mahallesi Sineklik
 Esentepe Mahallesi Sineklik
 Fatih Mahallesi Sineklik
 FatihsultanMehmet Mahallesi Sineklik
 GaziAkdemir Mahallesi Sineklik
 Geçit Mahallesi Sineklik
 Gülbahçe Mahallesi Sineklik
 Gündoğdu Mahallesi Sineklik
 Hacıilyas Mahallesi Sineklik
 Hamitler Mahallesi Sineklik
 Hamzabey Mahallesi Sineklik
 Hocahasan Mahallesi Sineklik
 Hüdavendigar Mahallesi Sineklik
 Hürriyet Mahallesi Sineklik
 İbrahimpaşa Mahallesi Sineklik
 İnkaya Mahallesi Sineklik
 İntizam Mahallesi Sineklik
 İsmetiye Mahallesi Sineklik
 İstiklal Mahallesi Sineklik
 İvazpaşa Mahallesi Sineklik
 Kavaklı Mahallesi Sineklik
 Kayhan Mahallesi Sineklik
 Kemerçeşme Mahallesi Sineklik
 Kırcaali Mahallesi Sineklik
 Kızyakup Mahallesi Sineklik
 Kirazlı Mahallesi Sineklik
 Kiremitçi Mahallesi Sineklik
 Kocanaip Mahallesi Sineklik
 Koğukçınar Mahallesi Sineklik
 Kuruçeşme Mahallesi Sineklik
 Küçükbalıklı Mahallesi Sineklik
 Kükürtlü Mahallesi Sineklik
 Küplüpınar Mahallesi Sineklik
 Maksem Mahallesi Sineklik
 Mehmetakif Mahallesi Sineklik
 Mollafenari Mahallesi Sineklik
 Mollagürani Mahallesi Sineklik
 Muradiye Mahallesi Sineklik
 Mutluevler Mahallesi Sineklik
 Nalbantoğlu Mahallesi Sineklik
 Namıkkemal Mahallesi Sineklik
 Nilüferköy Mahallesi Sineklik
 Orhan bey Mahallesi Sineklik
 Osmangazi Mahallesi Sineklik
 Ovaakça Mahallesi Sineklik
 Panayır Mahallesi Sineklik
 Pınarbaşı Mahallesi Sineklik
 Reyhan Mahallesi Sineklik
 Sakarya Mahallesi Sineklik
 Santral Mahallesi Sineklik
 Santralgaraj Mahallesi Sineklik
 Selamet Mahallesi Sineklik
 Selçukhatun Mahallesi Sineklik
 Selimiye Mahallesi Sineklik
 Sırameşeler Mahallesi Sineklik
 Soğanlı Mahallesi Sineklik
 Soğukkuyu Mahallesi Sineklik
 Sebahattinpaşa Mahallesi Sineklik
 Şehreküstü Mahallesi Sineklik
 Tahtakale Mahallesi Sineklik
 Takaydın Mahallesi Sineklik
 Tuna Mahallesi Sineklik
 Tuzpazarı Mahallesi Sineklik
 Ulu Mahallesi Sineklik
 Veyselkarani Mahallesi Sineklik
 Yahşibey Mahallesi Sineklik
 Yeniceabat Mahallesi Sineklik
 Yenikaraman Mahallesi Sineklik
 Yeşilova Mahallesi Sineklik
 Yunuseli Mahallesi Sineklik
 Zafer Mahallesi Sineklik
 Zekaigümüşdiş Mahallesi Sineklik

 

19 Mayıs Mahallesi Sineklik

23 Nisan Mahallesi Sineklik

29 Ekim Mahallesi Sineklik

Ahmet Yesevi Mahallesi Sineklik

Alaattınbey Mahallesi Sineklik

Altınşehir Mahallesi Sineklik

Ataevler Mahallesi Sineklik

Balat Mahallesi Sineklik

Balkan Mahallesi Sineklik

Barış Mahallesi Sineklik

Beşevler Mahallesi Sineklik

Çalı Mahallesi Sineklik

Çamlıca Mahallesi Sineklik

Cumhuriyet Mahallesi Sineklik

Cumhuriyet Mahallesi Sineklik

Demirci Mahallesi Sineklik

Ertuğrul Mahallesi Sineklik

Esentepe Mahallesi Sineklik

Fethiye Mahallesi Sineklik

Göçmen Konutları Mahalle Sineklik

Görükle Mahallesi Sineklik

Gümüştepe Mahallesi Sineklik

Hasanağa Organize Sanayi Sineklik

İhsaniye Mahallesi Sineklik

Işiktepe Mahallesi Sineklik

Karaman Mahallesi Sineklik

Kayapa Mahallesi Sineklik

Kayapa Organize Sanayi Sineklik

Konak Mahallesi Sineklik

Kültür Mahallesi Sineklik

Minarelicavüş Mahallesi Sineklik

Nilüfer Organize Sanayi Sineklik 

Nilüfer Ticaret Merkezi Sineklik

Odunluk Mahallesi Sineklik

Özlüce Mahallesi Sineklik

Üçevler Mahallesi Sineklik

Ürünlü Mahallesi Sineklik

Yüzüncüyıl Mahallesi Sineklik 

Resim Galeri