Kedi Sineklik

Sineklik

Bursa Sineklik Montajı & Tamiri
0542 252 04 48 - 0224 246 44 47

Bursa Nilüfer Sineklik Montajı ve Tamiri
0542 252 04 48 - 0224 246 44 47

İlkbaharın gelmesiyle her tarafta görülmeye başlayan yaz aylarının korkulu rüyası olan sinekler , diğer küçük haşerelere ve böceklere karşı huzurlu ve sorunsuz bir yaz geçirmeniz için Bursa sineklik firması tüm olanaklarını sunuyor.

Pencereleriniz için özel olarak geliştirilmiş olan sinekliklerimiz İnce, Modern ve kaliteli üretilmektedir.

Her türlü iklim şartlarına dayanıklı Avrupa’dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar.

Sineklik Modellerimizden isteğinize göre Sabit Sineklik, Sürmeli Sineklik, Pileli Sineklik ve Menteşeli sineklik gibi ürünlerimizden istediğiniz modeli seçebilir ve montajını yaptırabilirsiniz.Son yıllarda en çok tercih edilen gerçekten kaliteli olan pileli sineklik modelidir. Özellikle kapılar ve pencereler için tercih edilmekte ve tavsiye etmekteyiz. Akordiyon şeklinde açılır kapanır. Aşağı yukarı veya sağa sola hareket edebilir. Çoğunlukla kapılarda tercih edilir. Yer kaplamaz ve yay olmadığı için ipler üzerinde çalışmakta kullanımı rahat ve fiyatı yüksek olmasına rağmen bu fiyata değecek bir üründür.

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz evinizde Sineksiz ve huzurlu bir yaz geçirmeniz için elinden geleni yapmaktadır.

Pileli Kapı sinekliği
Pileli Pencere sinekliği

 

GSM: 0542 252 04 48
Mehmet GÜRKAN

 

PİLELİ AKARDEON SİNEKLİKLER:

Akardeon şeklindeki kıvrımlı tül yapısı ile yana veya yukarı doğru toplanan mekanizmalı sineklik çeşitidir. istenildiği yerde yarım olarak bırakma özelliği vardır. 22*40 ebatlı alüminyum kasaya sahip olan sistem son derece kullanışlıdır.Özellikle dar alanlarda açılımın zor olduğu yerlerde en uygun sineklik çeşitidir. Kullananlar tarafından da olumlu görüşler bize iletiliyor.Ahşap desenli,beyaz ve koyu kahve ve açık kahve renk tonları ile pencere ve kapılarınızla bütünleşir.Sıcak günlerde rahat bir nefes almanızı sağlar.

 

SÜRME YANA KAYAR SİNEKLİK:

Pileli sinekliğe alternatif bir sistemdir. Sağa ve Sola ray üzerinde sürülerek açılıp kapanır.Büyük kapılarda ve volkswagen sürme kapılarda daha uyumlu çalışır.17*35 Alüminyum kasa yapısına sahiptir.Kullanılan tül düz gri renkli ve fiber gövdelidir.Ray sistemi alüminyum tekerlekler metal malzemedir.Yıllarca sorunsuz çalışabilen bu sistemi sürme olarak tercih edebilirsiniz.Siz değerli müşterilerimizin günün her saatinde hizmetinizdeyiz

 

DUBLE SİNEKLİK:

Pileli sinekliğin çeşitlerindendir. Çalışma şekli sağa ve sola değil her iki yönde aynı anda çalışır.Kullanılmadığı zaman sağ ve soldaki kutular içine toplanır ve görüntü kirliliği yapmaz.Tülleri akardeon şeklinde ve gri renk tonundadır.Çift açılan çiftli kapılarda ve pencerelerde bu sistem çok rahat kullanılabilir.Ahşap desenli ve beyaz renk tonları mevcuttur.Ral kartelasındaki renk tonlarına boyanabilir.

 

PİMAPEN MENTEŞELİ SİNEKLİK:

Pencerenin Kasasına ve sinekliğe takılan menteşeler sayesinde içeri ve dışarı yönlerde çalışan çok kullanışlı sineklik modelidir.Fiyat olarakda diğer sineklik modellerinden en ekonomik olanıdır.17*25 ölçülerinde alüminyum gövdeye sahip olan seri sabit şekilde de kullanılmaktadır.Büyük ebatlı kapı ve pencereler içinde 40*20 ebatlı alüminyum gövdeye sahip profiller özellikle kapılarda sağlamlık ve dayanıklılık isteyen kullanıcılar içinde bir alternatifdir. İş yoğunluğuna göre bir saat içinde imal edilip montajı yapılabilir.Menteşe mekanizmalı sineklikler Beyaz,Koyu kahve ve Açık kahve olarak standart üretimini yapmaktayız.Ahşap desen isteyen müşterilerimiz için özel sipariş ile bu sistemi istenilen renk ve modelde üretimini yapıyoruz.

 

CAM BALKON SİNEKLİĞİ:

Pileli sineklik malzemesi kullanılarak köşelere ilave takviye malzeme kullanılarak üretilen özel bir sistemdir.Çalışma şekli sağa ve sola yada her iki yönde aynı anda çalışır.Sinekliğin sağ ve sol kulpunu elimizle tutup çekerek ortada birleştiririz. Cam balkonunuzun 1.2.3. açılır camlarına kaç açılır isterseniz yapılabilir.Sistem cam balkona enteğre edildikten sonra yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.Profil rengi olarak cam balkonunuzun profil renginin aynı tonu ile boyanacaktır.

 

STOR SİNEKLİK:

Sağa ve sola,yukarı ve aşağı yönde çalışan bir sineklik sistemidir.İçinde bulunan yaylar sayesinde sineklik tülünü otomatik olarak çevirerek kutunun içine rulo şeklinde toplar.Tülleri düz şekildedir.Tül rengi gri tondadır.Kapı pencere ve açılır olan her sisteme uyar.Değişik renk ve tonlarda özel olarak imalatımız vardır.

 

Sineklik Tamiri Profesyonel Çözüm

Sağlığımızı tehdit eden sinekleri yaşam alanlarımıza girmesini engelleyen sineklikler, her zaman için kullanılabilir olmalıdır. Pencerenin kapanmasını engelleyen veya yırtık olan sineklikler, hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Yaz aylarında rahat uyumak için 7/24 sineklik tamiri yapan firmamızı her zaman için çağırabilirsiniz. Montaj işlemlerinde her zaman profesyonelliği tercih ediniz.

Bursa Sineklik Servis Sistemleri

    Bursa Sineklikler, Bursa Stor Sineklik, Bursa Kapı Sineklik, Bursa Pencere Sineklik, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler, Bursa Sürme Sineklik, Bursa Mıknatıslı Sineklik, Bursa Plise Sineklik, Bursa sineklik servisi, Bursa Sineklikler servis, Bursa Stor Sineklik servis, Bursa Kapı Sineklik servis, Bursa Pencere Sineklik servis, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler servis, Bursa Sürme Sineklik servis, Bursa Mıknatıslı Sineklik servis, Bursa Plise Sineklik servis, Bursa sineklik servisi servis, Bursa Sineklikler montaj, Bursa Stor Sineklik montaj, Bursa Kapı Sineklik montaj, Bursa Pencere Sineklik montaj, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler montaj, Bursa Sürme Sineklik montaj, Bursa Mıknatıslı Sineklik montaj, Bursa Plise Sineklik montaj, Bursa sineklik montaji montaj, Bursa Sineklikler bakım, Bursa Stor Sineklik bakım, Bursa Kapı Sineklik bakım, Bursa Pencere Sineklik bakım, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler bakım, Bursa Sürme Sineklik bakım, Bursa Mıknatıslı Sineklik bakım, Bursa Plise Sineklik bakım, Bursa sineklik bakımi bakım, Bursa Sineklikler tamirat, Bursa Stor Sineklik tamirat, Bursa Kapı Sineklik tamirat, Bursa Pencere Sineklik tamirat, Bursa Pileli Sineklik ve Plise Sineklikler tamirat, Bursa Sürme Sineklik tamirat, Bursa Mıknatıslı Sineklik tamirat, Bursa Plise Sineklik tamirat ve;

Bursa sineklik tamirati tamirat işleriniz itina ile yapılır.

Bursa Sineklik Fiyatları

 

Bursa Sineklik Hizmetlerimiz

       Bursa pimapen sineklik olarak sineklik malzemelerinin tamirini ve her türlü sineklik imalatını en uygun fiyatlarla Bursa ilinin Nilüfer ilçesi ve diğer ilçelerine hizmet veriyoruz.Sineklik firması olarak nilüfer ilçesinde en uygun ve en ucuz sineklik fiyatlarını sunan firmayız.Kapı Sinekliği,Pencere sinekliği, Pileli sineklik, Sürme sineklik ve Stor sineklikte uzman ekibimizle ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.İstenilen çeşit ve modelde Alüminyum,pvc-pimapen,ahşap malzemeler üzerine sineklik imalatı ve montajı yapmaktayız. Her türlü ev, işyeri, okul, hastane, fabrika, konut ve kısacası yaşamın bulunduğu her mekana hizmet veriyoruz. Pvc markaları olarak Pimapen, Egepen, Fıratpen, Rehau, İnternorm, Pakpen gibi birçok plastik markasına sineklik profillerimiz uyumludur.Renk olarak Beyazın yanı sıra kahve tonları ve ahşap desenli olarak da çeşitli modellerde alternatifimiz vardır.Özellikle kapı sinekliği ve pencere sineklikleri için çeşitli model şekillerimiz vardır.İmalatını yaptığımız ürünler sırasıyla…

Pimapen Kapı Sinekliği

Pimapen Pencere Sinekliği

Sürme Sineklik

Pileli sineklik

Menteşeli Sineklik

Duble Sineklik

CamBalkon Sinekliği

Bursa SineklikTamiri

Kedi ve Köpek Sineklik Çeşitleri

Üretimini yaptığımız ürünler ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Bizden fiyat almadan sineklik kararınızı vermeyin.Haftanın her günü ve saat de bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Osmangazi Adalet Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi AdnanMenderes Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Ahmetpaşa Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi Akpınar Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  AktarHüssam Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Aladdin Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Alacahırka Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Alacamescid Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Alaşarköy Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Alemdar Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Alipaşa Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
 Osmangazi Altınova Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Altıparmak Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Armutköy Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Atıcılar Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Bağlarbaşı Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Bahar Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Barbaros Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Başaran Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Cumhuriyet Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Çekirge Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Çeltik Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Çırpan Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Çiftehavuzlar Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Çirişhane Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi Çukurca Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Demirkapı Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Demirtaş Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Demirtaşpaşa Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Dereçavuş Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Dikkaldırım Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
 Osmangazi Doburca Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Doğanbey Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Doğanevler Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Dosab Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Eğitim Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Elmasbahçeler Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Esentepe Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Fatih Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  FatihsultanMehmet Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  GaziAkdemir Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Geçit Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Gülbahçe Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Gündoğdu Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Hacıilyas Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Hamitler Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Hamzabey Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Hocahasan Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Hüdavendigar Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Hürriyet Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  İbrahimpaşa Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  İnkaya Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  İntizam Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  İsmetiye Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  İstiklal Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  İvazpaşa Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Kavaklı Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Kayhan Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Kemerçeşme Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Kırcaali Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Kızyakup Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Kirazlı Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Kiremitçi Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Kocanaip Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Koğukçınar Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Kuruçeşme Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Küçükbalıklı Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Kükürtlü Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Küplüpınar Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Maksem Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Mehmetakif Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Mollafenari Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Mollagürani Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Muradiye Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Mutluevler Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Nalbantoğlu Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Namıkkemal Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Nilüferköy Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Orhan bey Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Osmangazi Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Ovaakça Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Panayır Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Pınarbaşı Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Reyhan Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Sakarya Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Santral Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Santralgaraj Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Selamet Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Selçukhatun Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Selimiye Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Sırameşeler Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Soğanlı Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Soğukkuyu Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Sebahattinpaşa Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Şehreküstü Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Tahtakale Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Takaydın Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Tuna Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Tuzpazarı Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Ulu Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Veyselkarani Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Yahşibey Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Yeniceabat Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
 Osmangazi Yenikaraman Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Yeşilova Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
 Osmangazi Yunuseli Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Zafer Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri
Osmangazi  Zekaigümüşdiş Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

 

Nilüfer 19 Mayıs Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer 23 Nisan Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer 29 Ekim Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Ahmet Yesevi Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Alaattinbey Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Altınşehir Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Ataevler Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Balat Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Balkan Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Barış Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Beşevler Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Çalı Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Çamlıca Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Cumhuriyet Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Demirci Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Ertuğrul Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Esentepe Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Fethiye Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Göçmen Konutları Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Görükle Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Gümüştepe Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Hasanağa Organize Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer İhsaniye Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Işıktepe Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Karaman Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Kayapa Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Kayapa Organize Sanayi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Konak Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Kültür Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Minareliçavuş Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Nilüfer Organize Sanayi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Nilüfer Ticaret Merkezi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Odunluk Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Özlüce Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Üçevler Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

Nilüfer Ürünlü Mahallesi Sürgülü/Pileli /Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

 

Nilüfer Çalı Mahallesi Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ALTINTAŞ MAHALLESİSürgülü/Pileli/Kedi/Köpe k Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

AYDINPINAR MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

BADEMLİ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

BALABANCIK MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ÇAĞRIŞAN MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ÇAMLIK MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ÇAYÖNÜ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ÇEKRİCE MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ÇEPNİ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ÇINARLI MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

DEDEKÖY MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

DEREKÖY MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

EĞERCE MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

EMİRLERYENİCESİ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ESENCE MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

EVCİLER MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

GÖYNÜKLÜ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

GÜZELYALI BURGAZ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

GÜZELYALI EĞİTİM MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

GÜZELYALI SİTELER MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

GÜZELYALI YALI MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

HALİTPAŞA MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

HANÇERLİ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

HASANBEY MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

HASKÖY MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

IŞIKLI MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

İPEKYAYLA MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

KAYMAKOBA MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

KUMYAKA MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

KÜÇÜKYENİCE MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

MESUDİYE MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

MİRZAOBA MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

MÜRSEL MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

MÜTAREKE MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ORHANİYE MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ÖMERBEY MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

SÖĞÜTPINAR MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ŞÜKRÜÇAVUŞ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

TİRİLYE MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

ÜLKÜ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

YALIÇİFTLİK MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

YAMAN MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

YAYLACIK MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

YENİ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

YÖRÜKALİ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

YÖRÜKYENİCESİ MAHALLESİ Sürgülü/Pileli/Kedi/Köpek Sineklik Çeşitleri ve Tamiri

 

 

 

 

Yapay zeka insan aklını taklit ederek çalışır. Gelecekte insan beyni gibi bir donanıma sahip olmayı hedeflemektedir.
Yapay zeka sorun çözümünü sağlamak için bilgisayarı ve sağlam verileri birleştiren donanımdır. Günümüzde yapay zekanın kullanıldığı alanlar:


-Konuşma Tanıma
-Müşteri Hizmetleri
-Öneri Motorları
-Sesli Asistanlar
-Dil Çevirileri
-Navigasyon
-Bilgisayar Görüşü


    Geleceğin dünyası, Endüstri 4.0 ile birlikte atılan dijital temeller üzerinde yükseliyor. Yapay Zeka, Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri gibi teknolojiler yeni cesur dünyanın yapı taşlarını oluştururken, Yapay Zeka’nın yaşanan dönüşümündeki büyük rolünü yadsıyamayız. Eğitim, üretim, sanayi, eğlence dünyası ve sosyal yaşamı yeniden yaratan Yapay Zeka ve ona bağlı gelişen diğer teknolojiler , dokundukları her alana yeni bir çehre kazandırıyor. Biz de Bursa Nilüfer Sineklik olarak sineklik imalatında, Karavan sinekliği, Karavan perdesi ve Cam Balkonda yapay zeka teknolojilerinden faydalanmaktayız. Yapay Zeka günümüzü ve geleceğimizi hızlı bir şekilde yeniden yaratırken, Yapay Zeka’nın çıkış öyküsüne kısa bir yolculuk yaparak elimizdeki verileri sağlam temelleri üzerine oturtabiliriz.

 

 

Resim Galeri